Home Opmerkelijk 3-jarig jongetje verdween tijdens een familie-uitje – 24 uur later kreeg de...

3-jarig jongetje verdween tijdens een familie-uitje – 24 uur later kreeg de vader een onverwachtse oproep

De paniek die ontstaat in een ouder als die zich realiseert dat zijn of haar kind is verdwenen is een gevoel dat je nooit wil ervaren.

Helaas overkwam dit de vader van 3-jarige Ezra Parrish. Volgens
MySA verdween Ezra plotseling tijdens een reisje met zijn vader en zijn drie broers en zussen.

De jongen liep weg toen de familie bezig was met het opzetten van hun tent, en al snel verdween hij in het dichte woud. Familieleden en vrienden snelden onmiddellijk naar hun toe om het gezin te helpen, en al snel begonnen ze een grote zoektocht naar Ezra.

200 mensen werden ingeschakeld en een zoektocht werd gestart om de jongen op te sporen.

We hoopten op het beste, maar verwachtten het ergste, zei Tim Miller, de oprichter van Texas EquuSearch, tegen MySA.

Ervaren zoekers in de groep wisten dat het belangrijk was om te proberen om de jongen zo snel mogelijk te vinden, en na 24 uur signaleerde een van de honden plotseling een spoor. Ze belden direct Ezra’s vader die dolblij was met dit nieuws, en nu kon de omgeving van de zoektocht afgebakend worden tot een gebied van ongeveer 1,6 km vanaf waar Ezra was verdwenen.

Uiteindelijk vond een familielid van Ezra hem, uitgedroogd en met een paar krassen, maar verder in goede staat.

Iedereen die deelnam aan de zoektocht was dolblij en Ezra werd naar het ziekenhuis gereden, waar bleek dat hij in verbazingwekkend goede staat verkeerde, ook al had hij bijna een dag alleen in het bos doorgebracht.

Wat een opluchting voor iedereen! Gelukkig is het goed afgelopen voor de jongen en zijn familie!