Home Moet je zien! Broer en zus laten je hart smelten met dit prachtige duet! Ik...

Broer en zus laten je hart smelten met dit prachtige duet! Ik hield het niet droog.

Deze broer en zus bestormen momenteel het internet nadat ze het volgende filmpje op het internet hadden gezet.

Leah Kirwin speelde David Guetta’s krachtige lied “Titanium” samen met haar broertje Noah, die leidt aan het Syndroom van Down. Hij helpt zijn grote zus meerdere malen tijdens het nummer met wat aanmoediging. De high-five die ze elkaar op het einde geven is gewoon te schattig voor woorden! Misschien moeten ze binnenkort maar door het land gaan touren.

duet1

Afgezien hoe goed de twee elkaar aanvoelen is het hartverwarmend om te zien hoe trots Leah is op Noah. Het muzikale oog van Leah en de steun van Noah zorgt voor een ondoordringbare band tussen de twee, en dat is ook duidelijk te horen aan de muziek.

De video ging binnen de kortste keren viral en is nu al meer als 400.000 keer bekeken en 8000 keer gedeeld! Reageerders prezen het duet met onder andere reacties dat sommige mensen het zelfs niet droog konden houden. Ik ben er daar stiekem ook 1 van..

Bekijk hieronder de video en DEEL deze als je net zo ontroerd bent als ik!