Home Uncategorized Deze agent besloot zijn kantoor voor zijn laatste werkdag op een hilarische...

Deze agent besloot zijn kantoor voor zijn laatste werkdag op een hilarische wijze te verlaten! Maar dan stapt de sheriff binnen…

Na 29 jaar voor de El Paso County Sherriff’s Office als politieagent was Tony Sherb toe aan zijn welverdiende pensioen. De – normaal – zakelijke en professionele Tony besloot voor zijn laatste werkdag het politiebureau op een ludieke manier te verlaten. Gelukkig hingen er camera’s die dit allemaal filmde.

Inmiddels is onderstaande video al ruim 3 miljoen keer bekeken waardoor mensen over de hele wereld de hilarische actie van Tony kunnen zien. Het is prachtig om te zien dat een agent op deze manier lol durft te maken op het werk, ondanks de stressvolle baan als politieagent.

Bekijk het hilarische filmpje hieronder en deel het vooral met je vrienden als je er ook van hebt genoten!