Home Moet je zien! Dit lied is waarschijnlijk het beste in de geschiedenis – maar herken...

Dit lied is waarschijnlijk het beste in de geschiedenis – maar herken jij de zanger?

Iedereen kent het lied ongetwijfeld van op een feest, trouw, begrafenis of een ander evenement. Het nummer ‘Unchained Melody’, van The Righteous Brothers, werd in 1965 geproduceerd door de omstreden ex-producer Phil Spector.

Het nummer is intussen al meer dan 50 jaar oud, maar zoals bij alle goede muziek, is deze tijdloos. In 1990 verscheen het nummer in de Nederlandse hitlijsten, en werd het vooral bekend dankzij de film Ghost, met de toen erg populaire steracteur Patrick Swayze.

Een nummer als dit moet gekoesterd worden, en zal zo lang de mensheid bestaat, blijven voortleven. Geniet van dit prachtige lied hieronder, en zet misschien je luidspreker iets luider.