Home Opmerkelijk Een kudde zeearenden komt aan grond bij vissersboot – zie hoe ze...

Een kudde zeearenden komt aan grond bij vissersboot – zie hoe ze naar de camera kijken

In zijn ongelofelijke videoberichten was visser Jessie Peek in staat om een zwerm vogels op camera vast te leggen. Deze keer geen gewone zeemeeuwen die altijd te vinden zijn aan havens, maar wel een dozijn prachtige Amerikaanse zeearenden!

“Een gewone dag in Alaska,” zegt Jessie aan het begin van zijn clip. En het kan goed zijn dat het heel erg gebruikelijk is in de haven waar Jessie vaak komt, maar in onze landen is dit uiterst ongewoon! Een heus spektakel vinden wij dit, om deze fascinerende beesten van zo dichtbij te kunnen beleven.

Het is ronduit indrukwekkend om zoveel prachtige adelaars op dezelfde plek te zien, en we zijn blij dat Jessie koos om dit vast te leggen op film. Hieronder in de video zien we hoe hij de vogels aan het voeden is, een prachtig tafereel op camera vastgelegd!

Deel dit met je vrienden als je hier ook van houdt!