Home Verhalen 14-jarige jongen die pijlsnel een katje redde dat over een brug hing,...

14-jarige jongen die pijlsnel een katje redde dat over een brug hing, geeft hem een nieuwe thuis.

Als je een huisdier hebt dat je niet meer wil, geef het dan aan iemand over die het wel wil. Ga naar het asiel. Erin Brown en haar 14-jarige zoon Gavin waren op 12 februari onderweg naar een verjaardagsfeestje toen ze plotseling zagen hoe een harteloze persoon een katje door het raampje van zijn auto gooide. De doodsbange kat belandde op het asfalt en probeerde van de snelweg te geraken.

Het rende pal voor de auto van Erin en stond op het punt om van een brug te springen. Gavin sprong meteen uit de auto om haar te redden. Erin was in shock. Eerst had ze gezien hoe de kat uit de auto werd gegooid en dan zag ze haar zoon op de snelweg lopen om het diertje te redden!

De getraumatiseerde kat was buiten adem en z’n nageltjes waren eraf gerukt door de harde smak op het asfalt. De kat was echter heel dankbaar. Ze rolde zich op in de armen van Gavin, die hem stevig vasthield om het diertje gerust te stellen.