Home Moet je zien! De toerist poseert met de Britse bewaker – als ze de foto...

De toerist poseert met de Britse bewaker – als ze de foto ziet ligt ze dubbel van het lachen

De Britse bewakers die buiten Buckingham Palace patrouilleren staan wereldwijd bekend om het feit dat ze altijd een zeer serieuze uitdrukking op hun gezicht hebben. Ze zijn plichtsgetrouw en bewaken het mooiste gebouw van het land in alle weersomstandigheden – maar soms besluiten ze wel om grapjes uit te halen.

Honderdduizenden toeristen bezoeken Londen en het Buckingham Palace elk jaar. Velen zullen een klassieke foto met een nuchtere bewaker op de achtergrond nemen, maar sommige mensen hebben het geluk om te poseren met een leuke bewaker met een goed gevoel voor humor, zoals het geval was in het onderstaande filmpje.

Als de toerist naast hem gaat staan staat hij in zijn plechtige houding – maar als de fotograaf de eerste foto neemt duurt het niet lang voordat je doorkrijgt dat de bewaker een heel ander plan heeft…