Home Moet je zien! Vader zegt “ik houd van je” aan slapende zoon – zijn reactie...

Vader zegt “ik houd van je” aan slapende zoon – zijn reactie doet harten smelten over de hele wereld

Filmpjes van ouders met hun kleine kinderen zijn altijd hartverwarmend om te zien. Zo ook deze video van De kleine Lucas die rustig ligt te slapen naast zijn papa. De nietsvermoedende heeft een lange dag achter de rug en ook de papa wil zijn dag eindigen in schoonheid.

Zoals elke ouder fluistert hij zachtjes iets liefs in zijn oor, namelijk ‘Ik houd van je’. Het jongetje ligt vredig in het groot bed en is de kalmte zelf. Maar als hij de boodschap van zijn vader hoort, is het alsof zijn onderbewustzijn hem iets influistert. Wat gebeurt, brengt bij iedereen – jong of oud – een warm en hartverwarmend gevoel teweeg.

Er verschijnt namelijk een schattige glimlach op zijn gezichtje. Hoe jong hij ook is, deze kleine rakker heeft de boodschap van zijn vader begrepen. Zou dit toeval zijn of is deze band tussen vader en zoon gewoon uitermate sterk? Geweldig, toch?