Home Moet je zien! Vrouw knuppelt man neer die zijn plasser in haar mond deed terwijl...

Vrouw knuppelt man neer die zijn plasser in haar mond deed terwijl ze sliep

Wat is absoluut het meest zwakke wat je als man kan doen bij een vrouw? Iets proberen als ze niet bij bewustzijn is. Zo is op de beelden hieronder een boze vrouw te zien die met een knuppel af loopt op een man die helemaal niks in de gaten heeft. Ze mept hem volop in zijn buik. Vervolgens roept ze boos dat dit is wat hij verdient! ”moet je maar niet je plasser in mijn mond stoppen terwijl ik slaap”.

Het zullen vermoedelijk gebruikers zijn van narcotica’s, maar dat neemt niet weg dat dit allemaal kan. De vrouw neemt volgens ons een gepaste wraak. Dat zal hij niet nog maals proberen. Want dan zal zij, denken wij, een stap verder gaan dan dit!