Home Moet je zien! We dachten dat de kat in het water zou springen – maar...

We dachten dat de kat in het water zou springen – maar van wat ze deed viel ons mond open

Als u katten vergelijkt met andere huisdieren, zoals honden, zijn katten duidelijk veel betere jagers. Kleine panters. Ze hebben een erg flexibel lichaam, kunnen snelheden tot 40 km/u halen, en hun jachtinstinct is uitermate goed ontwikkeld. Een goed voorbeeld van wat uitstekende jagers katten zijn, zien we in de video hieronder.

De mensen achter de camera lijken te genieten van het prachtige uitzicht op zee. Maar opeens merken ze een verdwaalde kat op in de buurt van de kust. De kleine kat komt heel dicht bij het water en de golven, en in eerste instantie begrijpen deze toeristen niet helemaal wat de kat van plan is.

Maar plots zet ze een poot in het water, en grijpt ze een vis in haar mond. Ze is zo snel dat je nauwelijks tijd hebt om te zien wat ze aan het doen is. Ab-so-luut ongelooflijk!

Zie de video voor jezelf hieronder, en deel met al je vrienden als je ook zo onder de indruk bent van de jagerskwaliteiten van deze kat!