Home Moet je zien! De vrienden van de 14 jarige Andy, vinden zijn moeder verdomd mooi…

De vrienden van de 14 jarige Andy, vinden zijn moeder verdomd mooi…

De Vlaamse Andy en zijn moeder Bieke deden onlangs mee aan het Nederlandse programma ‘Hotter than my Daughter’. Hier schrijven zonen of dochters hun eigen moeder in omdat ze zich wat schamen voor de kleding van hun moeder. Meestal zie je vrouwen die denken dat ze jonger zijn dan hun eigen kind en zich dan ook zo kleden.

Andy was ook niet echt trots op de looks en outfit van zijn moeder. Zo moest hij maar al te vaak horen dat zijn vrienden zijn moeder Bieke een sletterige M1LF vonden of een ‘lekker ge1l wijf’. Over smaken vallen te twisten, maar we kunnen niet ontkennen dat we best begrijpen waarom Andy zich af en toe wel eens schaamt voor zijn moeder.