Home Opmerkelijk Oeps, kleine twist in gefilmde man die het deed tijdens vlucht naar...

Oeps, kleine twist in gefilmde man die het deed tijdens vlucht naar Ibiza

Het bizarre publiekelijk potje van bil gaan op een Ryanair-vlucht van Manchester naar Ibiza ging heel de wereld rond. Niet veel later bleek dat hoofdrolspeler Shaun Edmondson (31) papa wordt en dat zijn zwangere verloofde braaf thuiszat toen hij zich overgaf aan de onbekende blondine op het vliegtuig. Zij is nu ook geïdentificeerd. “Ik voel me zo vernederd”, vertelt Tracey Bolton (39). Shaun Edmondson lijkt intussen van de aardbol verdwenen.

De schaamte is groot, zo liet ze weten aan vrienden. “Ik voel me zo vernederd dat een beetje dronken plezier nu viraal gaat”, klinkt het. “Ik doe niets anders dan huilen.” Het gaat om de beelden hieronder: