Home Opmerkelijk Hond bewoner valt politie hond aan tijdens inval door de politie in...

Hond bewoner valt politie hond aan tijdens inval door de politie in Rotterdam

We weten niet de reden waarom de politie de inval doet, maar volgens het commentaar van de filmer zou het te maken kunnen hebben met het feit dat de man zijn rekeningen niet betaald zou hebben. De man uit de woning weigert zijn deur open te doen, dus besluit de politie de woning binnen te dringen. Waar de politie geen rekening mee had gehouden was dat de bewoner ook een hond thuis heeft die erg agressief is.

Als de politie de deur forceert valt de hond van de bewoner de politiehond aan. Dan hoor je de politie hond enorm blaffen en is duidelijk te horen dat de hond pijn lijdt. Zou de hond ingeslapen moeten worden? Of zou de bewoner hiervoor gestraft moeten worden omdat hij de deur niet open deed? Bekijk de beelden en laat je mening achter: