Home Opmerkelijk BREAKING: Busje rijdt opnieuw in op voetgangers Londen, meerdere gewonden

BREAKING: Busje rijdt opnieuw in op voetgangers Londen, meerdere gewonden

In de nacht van zondag op maandag is in Londen voor de tweede keer in korte tijd een auto ingereden op voetgangers. De politie kreeg rond 01:20 uur (Nederlandse tijd) melding van het incident op Seven Sisters Road in het stadsdeel Finsbury Park. Er zijn meerdere gewonden, maar een exact aantal ontbreekt.

Het incident gebeurde voor de deur van de Finsbury Park moskee. Het zou vanwege de Ramadan extra druk zijn geweest op straat. De hulpdiensten zijn massaal ter plaatse en Seven Sisters Road is afgesloten.

Op Twitter meldt de politie, die spreekt van een ‘groot incident’, dat een verdachte is aangehouden. De toedracht wordt momenteel onderzocht, er zouden geen aanwijzigen zijn gevonden voor een terroristisch motief.

Enkele weken geleden reed een busje in op voetgangers in het centrum van Londen. Aanvallers gingen vervolgens op een andere locatie mensen te lijf met messen. Acht mensen vonden daarbij de dood.