Home Opmerkelijk Vrouwelijke toeristen in Magaluf zijn kleren kwijtgeraakt na heftige avond

Vrouwelijke toeristen in Magaluf zijn kleren kwijtgeraakt na heftige avond

Magaluf op Mallorca komt elk jaar een aantal keren terug in het nieuws en dat komt omdat mensen uit Engeland altijd helemaal los gaan in hun vakantie. Toch wel de grootste voorbeelden zijn een vrouw die 24 stofzuig beurten cadeau gaf voor een gratis drankje en een stelletje dat een hotelkamer had gevonden tussen 2 auto’s.

De stad zelf is helemaal kaar met die gekke toeristen en treedt dan ook heel streng op. De politie is daarom ook op zoek naar de identiteit van deze vrouwelijke toeristen die om de een of andere reden zonder kleren over straat lopen. Een hele heftige avond gehad of na het feesten wezen skinny dippen? Papa en mama kunnen in ieder geval trots zijn, want ze hebben zeker het nieuws in hun thuisland gehaald.