Home Opmerkelijk Pesters wurgen 12-jarige jongen en gooien hem in het water

Pesters wurgen 12-jarige jongen en gooien hem in het water

Een schokkende video is opgedoken in Belgie en in de pestvideo is te zien hoe jongeren een 12-jarige jongen de hals dichtknijpen tot hij bewusteloos raakt. Daarna duwen ze hem het kanaal in. De pesters hebben de video zelf via social media verspreid. De mishandeling vond vorige week plaats in Ranst, een plaats ten oosten van Antwerpen.

Op social media wordt geschokt gereageerd, de daders worden bedreigd. De moeder van één van de daders spreekt zelfs van een heksenjacht. Misschien door deze heksenjacht leren de daders hun lesje wel? Wie herkent de daders? Deel de beelden verder op Facebook.

UPDATE: De twee minderjarige jongens die een 12-jarige jongen uit het Belgische Lier bijna wurgden en in een kanaal duwden zijn opgepakt en in een gesloten instelling geplaatst.