Home Opmerkelijk Jongen klimt in ander mans tuin en wordt verrast door hond

Jongen klimt in ander mans tuin en wordt verrast door hond

Dat krijg je er nou van als je in ander mans tuin komt zonder toestemming. Op de beelden is te zien hoe een klein jongetje in een tuin is beland en wordt achtervolgd door de hond van de bewoners. Het is zijn vrienden wel gelukt om te ontkomen aan de hond. Zij waren op tijd weer op de muur, echter hun vriend lieten ze in de steek. Een van de vrienden besloot het te filmen. Op camera is te zien hoe de jongen huilent weg rent voor de hond en om hulp schreeuwt. De hond hapt zelfs toe naar de jongen.

Het is maar net wat je vrienden noemt natuurlijk, een echte vriend zal je niet alleen laten. Maar goed, het is natuurlijk ook niet verstandig om je in ander mans tuin te bevinden zonder toestemming. Dat zal hem ongetwijfeld een lesje geleerd hebben.