Home Moet je zien! Vrouw komt verhaal halen bij vreemdgaande Youssef in Amersfoort en krijgt dikke...

Vrouw komt verhaal halen bij vreemdgaande Youssef in Amersfoort en krijgt dikke baksteen door ruit

Dus jullie willen een klein beetje spanning en sensatie om te lachen? Gaan we regelen. Ga met ons even via de digitale snelweg mee naar Amersfoort. En wel naar de wijk Kruiskamp om iets preciezer te zijn. De man Youssef schijnt een dubbel leven te lijden. Hij zou dus twee relaties hebben. De vrouw op de onderstaande beelden is een beetje boos en komt dus verhaal halen. Ze zou dus al 5 jaar een ”relatie” met de man hebben.

Helaas zijn de beelden een beetje donker, maar het verhaal is dat een vrouw thuis kwam en haar vriend door het raam met een ander bezig zag. En wat er toen gebeurde kun je zelf zien en horen in de video.