Home Uncategorized Bajes gozer laat 25 mede gevangenen rennen voor hun leven

Bajes gozer laat 25 mede gevangenen rennen voor hun leven

We weten allemaal dat het in de gevangenis leven het er hard aan toe gaat. Dat je elke seconde om moet kijken en niet in de problemen komt. Al doe je zelf misschien niets, er kan altijd iemand zijn die de problemen op komt zoeken en dan ben jij ook nog een medeplichtig of je nou gelijk hebt of niet.

Zo werd een groepje aangevallen door wat gevangenen en liep het nogal uit de hand. Op een gegeven moment word er 1 tegen de vlakte knock-out geslagen. Daar draait het bij een van de bajesklanten helemaal door. Hij rent er op af en iedereen die op zijn pad komt rent voor zijn leven. Hij zal vast een grote naam hebben in de gevangenis, want niemand durft het ook maar tegen hem op te nemen lijkt het. Underground baas zet iedereen op zijn plek: