Home Uncategorized Beelden van hoe Igmar van Qmusic ‘Treitervlogger’ Ismail Ilgun wegstuurt

Beelden van hoe Igmar van Qmusic ‘Treitervlogger’ Ismail Ilgun wegstuurt

Iedereen kent Ismail Ilgun wel toch? De treitervlogger die bij ons twee jaar geleden viraal ging. Ze zorgde voor hoop ophef in Nederland en het leidde zelfs tot kamervragen. Wat doen we nou met zo’n kerel? Hij maakte het van dag tot dag erger. Nu schijnt dus dat Ismail Ilgun zich helemaal veranderd heeft en zich focust op het positieve. Echter weet hij afspraken nog niet echt na te komen. Hij zou namelijk een afspraak hebben bij Qmusic en kwam zijn afspraak twee keer niet na. Hij zou geen geldig excuus hebben. “Ik sliep om vijf uur in de nacht en was niet opgestaan. Ja, dat is die discipline die ik mezelf nog moet aanleren. Het is dom van me.”

Toen hij dan plots kwam opdagen bij Qmusic duurde het voor Igmar dan ook niet al te lang voor hij hem goed op zijn plek zette. Want wat denk je wel niet als je twee keer je afspraken niet nakomt en dan plots opduikt om toch in de uitzending te mogen? Dacht het even niet he Ismail. Bekijk de beelden hieronder maar eens. Wat vinden jullie er van? Heeft hij goed gehandeld?