Home Uncategorized Patty Brard laat zonder schaamte haar benen zien en laat zien wat...

Patty Brard laat zonder schaamte haar benen zien en laat zien wat ze gepresteerd heeft

Voor de mensen die de presentatrice Patty Brard al een tijdje volgen, weten dat ze een maagverkleining heeft gehad. Door haar operatie heeft ze tientallen kilo’s verloren en is ze gelukkiger dan ooit te voren.

Nu laat ze dat zien door haar prachtige mooie benen te laten zien. Volgens velen had ze al hele mooie benen, maar is het nu extra mooi aan het shinen. Wat de fans nog gelukkiger maakt is dat het prachtig is om te zien hoe lekker Patty in haar vel zit.


Hoeveel Patty precies is afgevallen, is niet bekend. Maar de laatste keer dat ze hier iets over zei, was ze al twintig kilo verloren. Dit vinden wij ontzettend knap: