Home Moet je zien! Pitbulls verslinden man die op straat net boodschappen heeft gedaan

Pitbulls verslinden man die op straat net boodschappen heeft gedaan

Een pitbull is geen hondenras, al wordt dit vaak gedacht. Een pitbull wordt verwekt door het fokken van andere rassen op bepaalde kenmerken, waaronder een brede kaak en atletische bouw. De Amerikaanse pitbulterriër, Indiase bulterriër, Amerikaanse staffordshireterriër, staffordshire-bulterriër, Argentijnse dog, bulterriër en buldog worden gebruikt om ongeregistreerde raskruisingen mee te maken. De Amerikaanse pitbulterriër is in Amerika wel erkend en kan daar nog steeds geregistreerd gefokt worden, maar dan betreft het raszuivere kruisingen binnen het ras.

De eeuwenoude discussie tussen pitbulls-liefhebbers en haters over of de honden wel of niet agressief zouden zijn zal natuurlijk eeuwig duren omdat de ene wél agressief is en de ander niet. Ze hebben nou eenmaal meer kans om het wel te worden. Zo zien we maar weer in deze video: