Home Uncategorized Je raadt nooit wat Willeke en Niels met de placenta ná de...

Je raadt nooit wat Willeke en Niels met de placenta ná de bevalling deden

Soms vraag je jezelf af ‘Waarom?’… “Al na twee uur mochten we naar huis. De kraamhulp vroeg een dag later: “Wat wil je met de placenta?” Zij had in 36 jaar nog nooit meegemaakt dat iemand de placenta op wilde eten. Ik heb eerst een stukje rauw geprobeerd, maar dat was taai en vies: als rauwe biefstuk. Toen hebben we een stukje door een smoothie met aardbeien, banaan en kokosmelk gedaan en daardoor proefde je er helemaal niks meer van. Met het overige deel hebben we hachee gemaakt. Ik kon er niet veel van op – ik ben al niet zo’n vleeseter – maar Niels at zijn hele bord leeg.

“Ik was natuurlijk kapot van de lange bevalling, maar na het eten van de placenta had ik veel meer energie. Verder verliep de week ook goed en Tess was perfect. We hebben ‘m nog wel, hij ligt in de diepvries, maar we weten nog niet wat we ermee gaan doen, misschien wel eten”

Zo gaat dat dus: