Home Uncategorized De 18-jarige dochter van GTST acteurs Ludo en Janine zijn behoorlijk opgedroogd

De 18-jarige dochter van GTST acteurs Ludo en Janine zijn behoorlijk opgedroogd

Goede tijden, Slechte tijden, vaak afgekort tot GTST, is een Nederlandse soapserie die sinds 1 oktober 1990 wordt uitgezonden door de commerciële televisiezender RTL 4. De serie draait om de inwoners van het fictieve plaatsje Meerdijk. De acteurs Erik de Vogel en Caroline de Bruijn die in de serie GTST bekend staan als Ludo en Janine hebben in het echt een relatie met elkaar en hebben sinds 2000 een kindje. Nu is dat kindje inmiddels al 18 en heeft ze een Instagram acccount waar ze regelmatig haar foto’s deelt.

Wat wij er van uit kunnen maken is dat ze behoorlijk op haar, inmiddels 55 jaar oude, mama lijkt. Natuurlijk dan veel jonger en beter. Bekijk de foto’s hieronder maar eens:

Fun day ?

Een bericht gedeeld door Solane Victoria de Vogel (@solanevictoria) op

?

Een bericht gedeeld door Solane Victoria de Vogel (@solanevictoria) op

??

Een bericht gedeeld door Solane Victoria de Vogel (@solanevictoria) op